SPORT BAR OÁZA

Žďár nad Sázavou, Kontakt: Božena Dobiášová, tel.: 566 629 544, mobil: 731 406 472, e-mail: info@ala-gastro.cz

 

 

 

 

 

 Regionální kolo Mistr výčepní 2020 v Pelhřimově a postup našich borců Radka a Edy za Gambrinus a Dana za Velkopopovického Kozla. Gratulujeme a budeme držet pěsti v celorepublikovém finále!!!! Dej bůh štěstí!!!

Galavečer pivovaru Gambrinus.

Tom na akci v Měšťanské besedě v Plzni s patronem piva Gambrinus.


  

  Dne 22.6. a 23.6 2018 se uskutečnilo finálové kolo soutěže Gambrinus Mistr výčepní 2018 v Plzni. Za restauraci Ingot se ho zúčastnil Tomáš Smejkal a Radek Studený. Oba dva borci si vedli skvěle a Tom zakončil tuto soutěž titulem Mistra výčepního 2018 . Moc jim děkujeme za perfektní reprezentaci restaurace Ingot, ale i za reprezentaci firmy Bohumil Kobza - ALA GASTRO.

Gratulujeme a jsem na oba právem hrdí!!!!

 

 

  
 

Restaurace Originál Ingot 1869 je jednou z řady vlajkových pivnic pivovaru Gambrinus. Nabízíme dynamický a moderní restaurační provoz.

Stylové prostředí restaurace ilustruje tradiční výrobu českého piva ze základních pivovarských surovin: českého chmele, ječmene a vody.

Interiérové řešení klade důraz na vytvoření klasického, tradičního prostředí pivnic s moderními prvky. Základem je masivní dřevěný nábytek, lavice a obložení stěn. Nechybí ani stylizované logo značky Gambrinus na opěradlech židlý či stěnách pivnice.

Kompletní proměna interiéru rozšířila kapacitu na současných více než 160 míst. Příjemné prostředí zajišťuje i výkonná vzduchotechnika. Celkovou proměnou prošlo i zázemí, kuchyně a sociální zařízení. Prostor restaurace je možné variabilním systémem posuvných stěn rozčlenit do několika salonků, které jsou pak zcela izolované od okolního ruchu. Jsou klimatizované a mají vlastní okruhy pro audiovizuální techniku.  To umožňuje pořádat soukromé akce nebo firemní a jiné prezentace a školení.

Restaurace Originál 1869 má doplňující název Ingot, který symbolicky odkazuje nejen na významnou strojírenskou minulost a přítomnost města, ale i na skutečnost, že ingot, jako surový materiál, se až pod rukama lidí promění v hodnotný výrobek. Stejně je tomu i v případě restaurace, která se až pod rukama personálu s profesionálním přístupem a za přítomnosti hostů promění v místo, kde se lidé cítí dobře.

Nejoblíbenější značkou piva je zde Gambrinus Nepasterizovaná 11°. Obliba piva stoupá. Gambrinus Nepasterizovaná 11° ideálně doplňuje ležák Pilsner Urquell, Volba Sládků a také nealkoholický Radegast Birell. Pivo se zde čepuje „na hladinku“.

Nová restaurace klade důraz na kvalitní gastronomii.  Jídelní lístek přináší jídla moderní kuchyně a bere v potaz sezónnost, čerstvost surovin, regionální recepty, ale i samotný vzhled podávaných pokrmů. Ke kvalitě přispívá i využití nejmodernějšího kuchyňské vybavení. Od 10:00 hodin Vám nabízíme polední menu.

V restauraci je možnost sledovat živé sportovní přenosy O2TV a také využít dvě profesionálně připravené bowlingové dráhy. Pro Vaši zábavu je zde i kulečník, fotbálek a Jukebox. V letních měsících je hostům k dispozici krytá letní zahrádka.

 

 

Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies