SPORT BAR OÁZA

Žďár nad Sázavou, Kontakt: Božena Dobiášová, tel.: 566 629 544, mobil: 731 406 472, e-mail: info@ala-gastro.cz

Zábavní automaty v klubu Fair Play

Jukebox Max Fire
 

Jukebox je vybaven podsvíceným 17 palcovým LCD displayem s dotekovou obrazovkou, která usnadňuje výběr hudby. Již není třeba mačkat jedno tlačítko 100 krát, aby jste si z dlouhého seznamu vybrali požadovanou skladbu. Stačí si na obrazovce vyvolat klávesnici a na ní zadat název písničky nebo interpreta. Počítač vám ze všech skladeb sám vyhledá požadované zadání. Také pokud chcete setřídit seznam jinak např. podle žánru, alba, titulu, stáří, interpreta, v podstatě je možné cokoliv. Tyto fukce jsou hojně využívány.

U videojukeboxu je při přehrávání písničky také zobrazován videoclip, je-li pro daný titul k dispozici. Videoclip je zobrazován přímo na displayi jukeboxu.

BoxFotbálek Garlando Olympic Short
 

Robusní a stabilní konstrukce, kvalitní vodící tyče s nalisovanými hráči. Nylonová pouzdra s kuličkovými ložisky. Standardní hrací plocha z tvrzeného antireflexního skla, dlouhá hrací plocha - protáčivý brankař. Integrované popelníky a držáky nápojů. Mechanický vhazovač mincí. Kryt stolu z tvrzeného bezpečnostního skla.
Hrací pole: 114x70,5 cm

Kulečníkový stůl M&G

Provedení – 7 ft

Hrací plocha – 202 x 101

Hrací deska – 1 dílná, 19mm

Hmotnost – 320 kg

Oficiální pravidla hry.

Kvízomat
 
Šipky  
Šipkový automat DIAMOND DARTS je pro 8 hráčů a obsahuje oficiální soutěžní hry jako 301, 501, 701 a Cricket a hry zábavné jako Hi Score, Lo Score, variace Cricketu, Shanghai, Parchess a mnoho dalších

 

Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies