SPORT BAR OÁZA

Žďár nad Sázavou, Kontakt: Božena Dobiášová, tel.: 566 629 544, mobil: 731 406 472, e-mail: info@ala-gastro.cz

   Restaurace Harenda je velmi dobře uzpůsobena pro pořádání větších i menších akcí, rodinných i  firemních. Ať už chystáte rodinnou oslavu, svatbu, abiturientský sraz, schůzku s obchodními přáteli, firemní školení, prezentační akci či podnikový večírek, obraťte se s důvěrou právě na nás.

   K těmto účelům Vám nabízíme naše variabilní salonky, jejichž velikost přizpůsobíme počtu účastníků akce i vašim individuálním požadavkům. K jejich vytvoření používáme nejmodernější techniky posuvných stěn. Zaručíme tak našim hostům soukromí a nerušený průběh jejich setkání i v případě konání více akcí najednou. Velikost a uspořádání si můžete vybrat v naší foto nabídce.   

   Příjemnou atmosféru dodá Jukebox s velkým výběrem skladeb všech hudebních žánrů. Hudbu si můžete pustit ve Vašem salonku nebo využít audio vstupů rozmístěných po obvodu restaurace. Audio signál může být rozdělen do libovolné kombinace salonků, přičemž v každém z nich může hrát jiný, aniž by se vzájemně rušily.

   Lze využít vlastní MP3 přehrávače a podobná zařízení. V případě zájmu je třeba na tuto skutečnost upozornit provozní, aby pro Vaši akci bylo vše perfektně připravené. 

   Možné je také využití video vstupů. 

 

Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies