SPORT BAR OÁZA

Žďár nad Sázavou, Kontakt: Božena Dobiášová, tel.: 566 629 544, mobil: 731 406 472, e-mail: info@ala-gastro.cz

 Naše kuchyně

   V dobré restauraci se hosté chtějí především dobře najíst a naše kuchyně je proto středobodem naší činnosti. Moderně vybavená, zásobená prvotřídními surovinami od prověřených dodavatelů a hlavně se špičkovými kuchaři, je připravena nabídnout našim návštěvníkům širokou škálu pokrmů, zahrnující předkrmy, polévky, speciality na objednávku, pokrmy tradiční české kuchyně i minutková jídla. Naši kuchaři kladou ve své práci důraz na zásady moderní zážitkové kuchyně s uplatňováním požadavků a přání našich hostů.

   Milovnici klasické kuchyně si pochutnají na pokrmech z ryb, kuřecího, vepřového i hovězího masa. Zastánci nových trendů zdravé výživy u nás najdou velký výběr jídel z těstovin, bezmasých pokrmů a salátů. Také na naše malé návštěvníky jsme pamatovali se speciální nabídkou a nezapomněli jsme ani na sladkou tečku za dobrým jídlem.

   Dle Vašeho přání pro Vás sestavíme slavnostní menu na Vaši rodinnou, firemní nebo svatební oslavu. Připravíme pohoštění formou rautu. 

   Ve všední dny vaříme polední menu – nabízíme výběr ze dvou polévek a tří jídel.

Menu se podává od 10.00 do 14.00 hod

Nápojový lístek

   Obsahuje velký výběr studených a teplých nápojů, nealkoholických pro osvěžení i alkoholických pro sváteční pohodu společných chvil, prožitých u nás s Vaší rodinou, přáteli, spolupracovníky.

Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies