PIVNICE KOZLOVNA

Žďár nad Sázavou, Kontakt: Božena Dobiášová, tel.: 566 629 544, mobil: 731 406 472, e-mail: info@ala-gastro.cz

Zasílat týdenní menu

Novinky

Přejít na polední menu.

 

Otvírací doba
Po 10 - 23
Út 10 - 23
St 10 - 23
Čt 10 - 23
10 - 24
So 10 - 24
Ne 10 - 22

 

 
 

Pivnice Kozlovna
Propagujte i svojí stránku

Tankové pivo

     Nikdy neprošlo plnící linkou, nikdy se nestáčelo do sudů, nikdy se nesprávně neskladovalo a nikdy nebylo vystaveno vlivům okolního prostředí. Ke spotřebitelům se dostává přímo z ležáckých tanků a po celý čas přepravy je chlazeno na optimální teplotu. Tankové pivo Velkopopovický Kozel má za úkol zachovat si nepřekonatelnou čerstvost.

    Když se řekne tank, nemusí jít vždy o ozbrojený konflikt. Pivní tanky plní zcela jiný účel. Přinášejí vyjímečnou chuť piva, která vzniká díky tomu, že pivo je nepasterizované a v tancích dokonale chráněné. Kvalitu přírodních surovin podtrhne právě čerstvost při servírování.

   Čím je tankový Kozel jiný? Nuže, je tak čerstvý, jak jen může být. Značka Velkopopovický Kozel využívá pokročilou technologii, díky které se pivo nečepuje z klasických sudů, ale z moderních nerezových tanků o objemu 5 nebo 10hl. Nepasterizované pivo dovezené v tepelně izolované cisterně se stáčí do nepropustného vaku, který je uvnitř tanku. Zlatý mok se nasledně čepuje tlačením vzduchu na vak. Díky tomu pivo nepřichází do styku s kyslíkem a zabraňuje se tak jeho zvětrávání. To má pozitivní vliv na jeho kvalitu  a trvanlivost. Pivo zůstává optimálně sycené. V důsledku toho se uvolňuje příjemné chmelové aroma a zvýrazňuje se plnost piva a větší bohatost chuti.

   Největší předností tankového piva je tedy to, že se dostane z ležáckých tanků pivnice k zákazníkovi nejrychlejším možným způsobem. A to všechno bez pasterizace, tedy bez tepelného zásahu.

"Pivo je zkrátka od začátku do konce v ideálních podmínkách, jaké si jen sládek dokáže představit."

 

tankovna

tankovna

 
Provozováno CMS / E-shop (c)2019 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies