Restaurace INGOT

Žďár nad Sázavou, Kontakt: Božena Dobiášová, tel.: 566 629 544, mobil: 731 406 472, e-mail: info@ala-gastro.cz

 Přejít na polední menu.

Zasílat týdenní menu 


  


  • Možnost zakoupení dárkového poukazu.

 
 

 

 


Ochutnejte vína z našeho vinného listu po skleničce

 

Systém VINOJET umožňuje každé provozovně po otevření skladovat libovolné množství láhví vína po garantovanou dobu 21 dnů a bez obav tak nabídnout hostům širokou škál kvalitních vín po skleničce. Končí tak doba předražených generických „bílých“ či „červených“ vín a začíná revoluce ve víně po skleničce.Systém je jednoduchý na obsluhu a víno s ním nikdy nepřichází do kontaktu. Umožňuje tak absolutní svobodu manipulace s lahví a tím i perfektní servis vína u stolu před hostem. Díky schopnosti uchovat víno 21 dnů od rozlití první sklenky eliminuje veškeré ztráty ve víně.

  

 Dne 23.5. 2017 proběhlo regionální kolo soutěže Mistr výčepní,

mimo jiných se ho také zúčastnil náš Tomáš Smejkal a toto kolo vyhrál. Jsme na něj právem hrdí.

Finále Mistra výčepního, kterého se zúčastní i Tomáš proběhne v Plzni 23. a 24. 6. 2017.

  
 

Restaurace Originál 1869 Ingot je jednou z řady vlajkových pivnic pivovaru Gambrinus. Nabízíme dynamický a moderní restaurační provoz.

Stylové prostředí restaurace ilustruje tradiční výrobu českého piva ze základních pivovarských surovin: českého chmele, ječmene a vody.

Interiérové řešení klade důraz na vytvoření klasického, tradičního prostředí pivnic s moderními prvky. Základem je masivní dřevěný nábytek, lavice a obložení stěn. Nechybí ani stylizované logo značky Gambrinus na opěradlech židlý či stěnách pivnice.

Kompletní proměna interiéru rozšířila kapacitu na současných více než 160 míst. Příjemné prostředí zajišťuje i výkonná vzduchotechnika. Celkovou proměnou prošlo i zázemí, kuchyně a sociální zařízení. Prostor restaurace je možné variabilním systémem posuvných stěn rozčlenit do několika salonků, které jsou pak zcela izolované od okolního ruchu. Jsou klimatizované a mají vlastní okruhy pro audiovizuální techniku.  To umožňuje pořádat soukromé akce nebo firemní a jiné prezentace a školení.

Restaurace Originál 1869 má doplňující název Ingot, který symbolicky odkazuje nejen na významnou strojírenskou minulost a přítomnost města, ale i na skutečnost, že ingot, jako surový materiál, se až pod rukama lidí promění v hodnotný výrobek. Stejně je tomu i v případě restaurace, která se až pod rukama personálu s profesionálním přístupem a za přítomnosti hostů promění v místo, kde se lidé cítí dobře.

Nejoblíbenější značkou piva je zde Gambrinus Originál 10° z pivních tanků, které jsou jednou z dominant interiéru a stále na očích hostů. Obliba tankového piva stoupá a dle majitelů rozhodnutí pro Gambrinus a pivní tanky přineslo pozitivní ohlasy. Gambrinus Originál 10° ideálně doplňuje ležák Pilsner Urquell, Excelent 11°, nefiltrovaný ležák Gambrinus a také nealkoholický Radegast Birell. Pivo se zde čepuje „na hladinku“.

Nová restaurace klade důraz na kvalitní gastronomii.  Jídelní lístek přináší jídla moderní kuchyně a bere v potaz sezónnost, čerstvost surovin, regionální recepty, ale i samotný vzhled podávaných pokrmů. Ke kvalitě přispívá i využití nejmodernějšího kuchyňské vybavení. Součástí jídelníčku je i dětské menu a nabídka snídaní, které si můžete dopřát ve všední dny vždy od 7:00 do 10: 00 hodin. Od 10:00 hodin Vám nabízíme polední menu.

V restauraci je možnost sledovat živé sportovní přenosy a také využít dvě profesionálně připravené bowlingové dráhy. Pro Vaši zábavu je zde i kulečník, výherní automaty a k poslechu k dispozici Jukebox. V letních měsících je hostům k dispozici krytá letní zahrádka.

 

 

Provozováno CMS / Eshop (c)2018 Czechproduct.cz s.r.o. | podpora | mapa webu