Restaurace INGOT

Žďár nad Sázavou, Kontakt: Božena Dobiášová, tel.: 566 629 544, mobil: 731 406 472, e-mail: info@ala-gastro.cz

 Přejít na polední menu.

Zasílat týdenní menu 
  • Možnost zakoupení dárkového poukazu.

 
 

 Regionální kolo Gambrinus Mistr Výčepní 2019 v Kolíně a postup našich borců Radka, Edy a Dana do celorepublikového finále v Plzni, které se bude konat od 21.6. - 23.6. 2019!!! Držte našim borcům palce - dej bůh štěstí !!!!

 

Gala večer pivovaru Gambrinus.

Tom na akci v Měšťanské besedě v Plzni s tváří piva Gambrisnus


  

  Dne 22.6. a 23.6 2018 se uskutečnilo finálové kolo soutěže Gambrinus Mistr výčepní 2018 v Plzni. Za restauraci Ingot se ho zúčastnil Tomáš Smejkal a Radek Studený. Oba dva borci si vedli skvěle a Tom zakončil tuto soutěž titulem Mistra výčepního 2018 . Moc jim děkujeme za perfektní reprezentaci restaurace Ingot, ale i za reprezentaci firmy Bohumil Kobza - ALA GASTRO.

Gratulujeme a jsem na oba právem hrdí!!!!


Dne 25.4. 2018 se v restauraci Ingot konalo regionální kolo soutěže Mistr výčepní. Tomáš Smejkal obhájil vítězství z loňského roku a Radek Studený se umístil na 2. místě. Oba postupují do celorepublikového finále v Plzni, které se koná 22. a 23. 6. 2018. Oboum zúčastněným děkujeme za perfektní reprezentaci nejen restaurace INGOT, ale i firmy Bohumil Kobza - ala-gastro.

Jsme na ně právem hrdí a budeme jim držet palce i ve finále.

  
 

Restaurace Originál 1869 Ingot je jednou z řady vlajkových pivnic pivovaru Gambrinus. Nabízíme dynamický a moderní restaurační provoz.

Stylové prostředí restaurace ilustruje tradiční výrobu českého piva ze základních pivovarských surovin: českého chmele, ječmene a vody.

Interiérové řešení klade důraz na vytvoření klasického, tradičního prostředí pivnic s moderními prvky. Základem je masivní dřevěný nábytek, lavice a obložení stěn. Nechybí ani stylizované logo značky Gambrinus na opěradlech židlý či stěnách pivnice.

Kompletní proměna interiéru rozšířila kapacitu na současných více než 160 míst. Příjemné prostředí zajišťuje i výkonná vzduchotechnika. Celkovou proměnou prošlo i zázemí, kuchyně a sociální zařízení. Prostor restaurace je možné variabilním systémem posuvných stěn rozčlenit do několika salonků, které jsou pak zcela izolované od okolního ruchu. Jsou klimatizované a mají vlastní okruhy pro audiovizuální techniku.  To umožňuje pořádat soukromé akce nebo firemní a jiné prezentace a školení.

Restaurace Originál 1869 má doplňující název Ingot, který symbolicky odkazuje nejen na významnou strojírenskou minulost a přítomnost města, ale i na skutečnost, že ingot, jako surový materiál, se až pod rukama lidí promění v hodnotný výrobek. Stejně je tomu i v případě restaurace, která se až pod rukama personálu s profesionálním přístupem a za přítomnosti hostů promění v místo, kde se lidé cítí dobře.

Nejoblíbenější značkou piva je zde Gambrinus Originál 10° z pivních tanků, které jsou jednou z dominant interiéru a stále na očích hostů. Obliba tankového piva stoupá a dle majitelů rozhodnutí pro Gambrinus a pivní tanky přineslo pozitivní ohlasy. Gambrinus Originál 10° ideálně doplňuje ležák Pilsner Urquell, Excelent 11°, nefiltrovaný ležák Gambrinus a také nealkoholický Radegast Birell. Pivo se zde čepuje „na hladinku“.

Nová restaurace klade důraz na kvalitní gastronomii.  Jídelní lístek přináší jídla moderní kuchyně a bere v potaz sezónnost, čerstvost surovin, regionální recepty, ale i samotný vzhled podávaných pokrmů. Ke kvalitě přispívá i využití nejmodernějšího kuchyňské vybavení. Součástí jídelníčku je i dětské menu a nabídka snídaní, které si můžete dopřát ve všední dny vždy od 7:00 do 10: 00 hodin. Od 10:00 hodin Vám nabízíme polední menu.

V restauraci je možnost sledovat živé sportovní přenosy a také využít dvě profesionálně připravené bowlingové dráhy. Pro Vaši zábavu je zde i kulečník, výherní automaty a k poslechu k dispozici Jukebox. V letních měsících je hostům k dispozici krytá letní zahrádka.

 

 

Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies