RESTAURACE HARENDA

Žďár nad Sázavou, Kontakt: Božena Dobiášová, tel.: 566 629 544, mobil: 731 406 472, e-mail: info@ala-gastro.cz

 Zasílat týdenní menu


Přejít na polední menu.

Otvírací doba

Po 10 - 23
Út 10 - 23
St 10 - 23
Čt 10 - 23
10 - 24
So 11 - 24
Ne 11 - 22

 
 
 
 


 Vážení hosté,

 

Protože chceme, aby se vám u nás líbilo a abyste měli možnost při každé vaší návštěvě ochutnat něco nového, rozhodli jsme se, že naší nabídku budeme pravidelně obměňovat. Zaručíme vám tak vždy čerstvé suroviny a doufáme, že i nevšední chuťový zážitek

 

Těšíme se na vás

 

Kolektiv zaměstnanců Restaurace Harenda a Pivnice Kozlovna

 

Moderní nekuřácká restaurace HARENDA Vás vítá na svých stránkáchSPOLEČENSKÉ AKCE NA MÍRU možnost parkování přímo u restaurace
 


 


  

   HARENDA (havířská hospoda) nese ve svém názvu vzpomínku na všechny havíře z nedalekých uranových dolů v Dolní Rožínce, kteří se zde kdysi scházeli, bavili se a odpočívali po své nelehké práci.

   Dnešní Harenda je ovšem ryze moderní restaurace, splňující ty nejnáročnější trendy dnešního pohostinství. Jako mávnutím kouzelného proutku dávných havířských skřítků se zde přenesete do čarovného světa klidu a pohody, kde jste Vy, naši hosté, tím největším pokladem. Jsme tu jen pro Vás a každé Vaše přání je pro nás výzvou, jak co nejlépe obstát při jeho plnění.

   Restaurace Harenda má moderní, příjemný interiér a hlavně je nekuřácká. Právě proto bude vítaným přístavem pro rodiny s dětmi. Pro všechny nekuřáky, ale i kuřáky, kteří si chtějí dobré jídlo a pití vychutnat v čistém, nezakouřeném prostředí.

   Celá restaurace má kapacitu 100 míst. Může Vám ovšem nabídnout uzavřené salonky pro různý počet osob. Naše restaurace totiž využívá nejmodernější řešení rozdělení prostoru na více uzavřených místností pomocí pohyblivých stěn, které umožnují průběh více samostatných akcí, aniž by se hosté navzájem rušili.

   Součástí restaurace je i dětský koutek, který slouží k zabavení Vašich dětí během návštěvy u nás.

zahájení provozu  22. 4. 2009


Provozováno CMS / E-shop (c)2019 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies