ALA - GASTRO I GAME

Žďár nad Sázavou, Kontakt: Božena Dobiášová, tel.: 566 629 544, mobil: 731 406 472, e-mail: info@ala-gastro.cz

ALA - GASTRO - provozování restaurace
Novinky - Akce

       

Osobní dotazník ke stažení ZDE. Na výzvu zaměstnavatele nebo jeho zástupce stáhněte dokument, vyplňte jej a zašlete na e-mail info@ala-gastro.cz

 Naše kuchyně

   V dobré restauraci se hosté chtějí především dobře najíst a naše kuchyně je proto středobodem naší činnosti. Moderně vybavená, zásobená prvotřídními surovinami od prověřených dodavatelů a hlavně se špičkovými kuchaři, je připravena nabídnout našim návštěvníkům širokou škálu pokrmů, zahrnující předkrmy, polévky, speciality na objednávku, pokrmy tradiční české kuchyně i minutková jídla. Naši kuchaři kladou ve své práci důraz na zásady moderní zážitkové kuchyně s uplatňováním požadavků a přání našich hostů.

   Milovnici klasické kuchyně si pochutnají na pokrmech z ryb, kuřecího, vepřového i hovězího masa. Zastánci nových trendů zdravé výživy u nás najdou velký výběr jídel z těstovin, bezmasých pokrmů a salátů. Také na naše malé návštěvníky jsme pamatovali se speciální nabídkou a nezapomněli jsme ani na sladkou tečku za dobrým jídlem.

   Dle Vašeho přání pro Vás sestavíme slavnostní menu na Vaši rodinnou, firemní nebo svatební oslavu. Připravíme pohoštění formou rautu. Zohledníme návštěvníky s dietou.

   Ve všední dny vaříme polední menu – nabízíme výběr ze dvou polévek a čtyř jídel.

Menu se podává od 10.00 do 14.00 hod

   Pokud máte málo času, ale velkou chuť na některou z našich specialit, objednejte si ji u nás telefonicky. Jídlo budete mít připravené v dohodnutém čase, nebo Vám jej zabalíme s sebou do speciálního boxu.

Nápojový lístek

   Obsahuje velký výběr studených a teplých nápojů, nealkoholických pro osvěžení i alkoholických pro sváteční pohodu společných chvil, prožitých u nás s Vaší rodinou, přáteli, spolupracovníky.

   Vaší pozornosti určitě neujdou koktejly z čerstvého ovoce, kávové nápoje nejvyšší kvality, frappé koktejly, zajímavá nabídka míchaných nápojů, kvalitní moravská vína od předních vinařských firem ani tradiční české pivo.

Možnost zasílání tydenních menu e-mailem.

Pokud máte zájem o tuto službu, vyplňte svoji e-mailovou adresu do políčka (zasílat tydenní menu) vlevo.

Provozováno CMS / E-shop (c)2019 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies